První úspěch

13. února 2008 v 19:59 | Anett:-* & Maky♥ |  News
Ahoj vsichni!!!!!
Mám pro Vás naprosto úžasnou zprávu!!!!! ZAZNAMENALI JSME PRVNÍ ÚSPĚCH!!!!
V sobotu jsem psala snad do všech teenagerovských časopisů a zařadila jsem mezi ně i německé. Říkala jsem si totiž, že pokud by o nás napsali, k THčkům by se info o nás už potom 100% dostalo a možná by mohl jejich management začít vážně uvažovat o tom, že by sem opravdu přijeli a pokusili se dohodnout s českými agenturami na nějakém kompromisu.

A dnes mi přišla odpověd z německého POPCORNU!
Tady máte překlad:

"Ahoj,
vaše akce nám připadá fakt super! Je jen škoda, že právě nemáme v Popcornu místo, abychom představili vaše aktivity. Ale určitě na vás a vaši žádost nezapomeneme!

Se srdečným pozdravem a přáním dalších úspěchů

Vaše Monika z Popcornu"

Tohle všechno znamená, že Popcorn o nás právě napsat nemůže, ale jakmile budou mít místo, napíšou o nás!!!!!!! A pak se o nás dozví celé Německo!!!

A ještě jednu zprávičku pro Vás mám! Není to na sto procent, ale možná se o naší akci zmíní v rádiu! Hlavní hlasatelka je ochotná to říct, čeká jen na schválení vedení. Neřeknu Vám bohužel ještě, jaké to bude rádio, abych nevyvolávala plané naděje. Jak říkám, pořád se to projednává. Dostala jsem také spoustu rad a tipů, jak uspět, takže prosonduju co se dá a samozřejmě vás budu informovat a psát o veškerém dění;-)


Zaznamenali jsme první úspěch! Možná se to nezdá, ale je obrovský! Konečně se dostaneme do časopisu!
A TO VŠECHNO JEN DÍKY VÁM!!!!!! ČESKÝM FANOUŠKŮM!!!! JSTE PROSTĚ NEJLEPŠÍ!!!!! MY TO ZVLÁDNEM!!!!!!!DOSTANEME TH ZPĚT!!!!!

WIR SCHAFFEN ES ZUSAMMEN!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama