Plány na Valentýna

13. února 2008 v 19:47 | Anett:-* & Maky♥ |  Rozhovory
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zrojem
Buzznet: Máte nějaké zvláštní plány na Valentýna? Když ano, kde ho strávíte a s kým?
Gustav
: Přál bych si mít plány! Bohužel naše prázdniny skončily v polovině ledna, takže to je pro nás náhradní doba. Na Valentýna budeme ve středu naší severo-americké klubové tour, na kterou se už těšíme.
Buzznet: Když byste zůstali na Valentýna doma a dívali jste se na film s vaší láskou, jaký film by to byl a proč?
Bill:
Nejprve bych připravil ledový čaj, udělal popcorn a vzal hodně sladkostí. Potom bych si vlezl pod velkou deku a přitulil bych se k mé holce. Narozdíl od Toma bych pravděpodobně půjčil hromadu zamilovaných příběhů… cokoliv by se jí líbilo. Naštěstí jsem osoba, co si filmy užívá... Ale nemyslete si, rád se taky dívám na horory, ale to je vyhrazené pro dobu, když jsem na turné s kluky.
Buzznet: Obdrželi jste od někoho zamilovaný dopis nebo jste někomu zamilovaný dopis napsali? Když ano, od koho byl a co jste té osobě řekli?
Tom:
Dostávám tuny dopisů a pohlednic na Valentýna - což se bohužel nikdy netává těm třem klukům (směje se). Bill, Georg a Gustav posílají pohlednice sami. Vážně, při událostech jako je Valentýn, všichni dostáváme velmi speciální poštu. Pěkné kousky od fanoušků, vycpané zvířata a hodně jiných skvělých dárků, na kterých si fanoušci dají zřejmě hodně záležet. Vypadá to, že si naši fanoušci berou čas a přemýšlí nad tím, co pošlou…když nad tím tak přemýšlím: Mnoho dní v roce cítím jako Valentýn :-)
Buzznet: Hodláte na Valentýna někomu říct, že ho milujte? Jestli ano, komu a jak si tahle osoba zasloužila vaši lásku?
Tom
: No v dlouhém seznamu mých telefonních čísel v mobilu jsou z 90% ženy - takže byste měli mít dotaz, "jestli" ale spíše "kolika" holkám řeknu, že je miluju (směje se). Také vím, komu řekne Georg, že ho miluje - jeho odrazu v zrcadle. Ale upřímně, všichni jsme momentálně sami, takže nejsou žádné přítelkyně, kterým bychom posílali zamilované zprávy (ale když chci, mám možnost využití enormního seznam kontaktů v mém telefonu ;-)
Buzznet: Co děláte, když se pokoušíte naladit na romantické rande? Jak by rande probíhalo, na jakém místě by bylo, co byste si oblékli, uvařili, poslouchali?
Georg:
Prostě bych byl tím, kdo jsem a nebral bych si nějaké přepychové oblečení, abych dívku ohromil. Jasně, že jsem velmi rád, když se holka pro mě oblékne, ale také nechci, aby ze sebe dělala něco, co není. Pro romantickou náladu bych jí vzal do pěkné restaurace. No, teď když nad tím přemýšlím, mohl bych připravit i něco sám, to je víc důvěrné. Možná by to lépe chutnalo v restauraci, ale moje těstoviny stojí určitě také za zkoušku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama